Dörtyol Hatay pirelli bayi

FNB Otomotiv Pirelli Bayim İnternette
FNB Otomotiv
   Firmamızın temelleri  1957 yılında atılmış olup, 1961 yılından bu yana  Türk Pirelli Lastikleri A.Ş .’nin Payas ve İskenderun  yetkili  bayiliğini kesintisiz olarak sürdürmektedir.
 

   FNB Otomotiv olarak sahip olduğumuz tecrübelerle birlikte,  sizlerin güvenliği için yüklendiğimiz sorumlulukların bilincindeyiz. Uzman kadromuz ile kaliteli hizmeti   sunmayı ilke edinen firmamız,  günün teknolojik gelişmeleriyle  büyümüş  ve müşterilerimizin katkısıyla gelişmiştir.
 

    Bireysel müşterilerimiz dışında, kurumsal müşterilerimize Filo Takip Sistemi ve 7/24 Yol Yardımını  ücretsiz sunmakta, ayrıca her grup Araç Lastikleri (İş Makineleri) , Ağır Vasıta  Jantları, Alüminyum  Alaşımlı Otomobil  Jantları, Aküler ve Soğuk Sistem Lastik Yenileme hizmetlerini  vermekteyiz.
 

   Amacımız sadece ihtiyaçlarınızı karşılamak değil, can ve mal güvenliğinizi düşünerek hareket etmek, kendimizi sizin yerinize koyarak düşünmek, sorunlarınızı en kısa zamanda giderebilmektir.


Hatay ilinin Dörtyol ilçesinde bulunan firmamız FNB Otomotiv güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Pirelli FNB Otomotiv showroomumuza bekler, güvenli ve keyifli sürüşler dileriz...
  • FNB Otomotiv
    Yıldırım Beyazıt Mah. E5 Karayolu Üzeri No:1 Payas Dörtyol / Hatay
  • +90 326 615 25 52
  • +90 326 755 14 55
Copyright 2015 Pirelli. Tüm Hakkı Saklıdır. By Smartnet

Hatay ilinin Dörtyol ilçesinde Pirelli bayisi FNB Otomotiv olarak hizmet vermekteyiz.

Pirelli her türlü yolda ve her türlü hava koşulunda en yüksek performansı ve konforu elde etmek için tüm ölçülerde yaz lastikleri, kış lastikleri ve dört mevsim lastikleri, özel lastikler gibi kapsamlı çözümleri ve teklifleriyle otomobil lastikleri, SUV lastikleri, hafif arazi aracı lastikleri ve kamyonet lastiklerinin üretiminde öncü konumdadır. Pirelli yılların tecrübesiyle şirket her bir üründe en yüksek performansı elde edebilmektedir. Güvenli ve doğa dostu bir sürüş sağlamak için bir sonraki satış mağazasından bir Pirelli otomobil lastiği alın.